Kurumsal

Misyon& Vizyon

Misyon

Anadolu Selçuklu Tarım Ürünleri Lisanslı Depoculuk A.Ş. olarak temel misyonumuz üreticinin, tüccarın, sanayicinin, TMO'nun ve nihai ELÜS yatırımcılarının ürünlerini depolamak, muhafaza etmek ve fiziki teslimatlarını sağlamaktır. Bu amaçla Konya Merkez (100.000 ton), Çumra (55.100 ton), Yunak Saray (58.000 ton), Karapınar (60.700 ton), Yunak Merkez (21.600 ton),  ve Çeltik (11.200 ton) ilçelerinde 6 lokasyonda toplam 306.600 ton lisanslı depo kapasitesi ile ürünleri modern tesislerde, sağlıklı koşullarda, gereğinde harman dönemleri 7 gün 24 saat kesintisiz alım hizmetleriyle ayrıca mudilerimize harman/hasat/lojistik hizmeti veren (biçerdöver ve nakliye hizmeti veren) firmalara da yüksek hızlı ve kesintisiz alım hizmeti sunan ASLİDAŞ,  ürünlerinizi ELÜS emaneti şeklinde 365 gün boyunca depolayabilmektedir. Bu süreçte ürün bakım kontrol, havalandırma ve ilaçlama işlemleri 12 ay boyunca ilk günkü sınıf, kriterlerinin aralığında olacak şekilde muhafaza edilir. 12 ay boyunca sayısız miktarda el değiştirme ihtimali olan ELÜS'ü nihai alıcısı fiziken teslim almak istediğinde lisanslı depo olarak o mudimize ilk günkü sınıf ve kalite kriteri aralığında olacak şekilde teslim edilir.

Konya Ticaret Borsası’nın bağlı ortaklığı olan ASLİDAŞ, faaliyet yetkisi aldığı  tarım ürünlerini mudiler arasında hiçbir ayrımcılık gözetilmeksizin depolayarak bu şeffaf çalışma prensibiyle tüm mudilerimize hizmet vermektedir.

Vizyon

Sürekli kapasite artışı yaşayan ve mevzuatları güncellenen lisanslı depoculuk sisteminde dinamik ve öncü firma olarak hizmet vermek temel vizyonumuzdur.

Bu vizyon ile hedeflenen 385.000 ton lisans kapasitesine en sağlıklı şekilde ulaşmak ve diğer tarım ürünlerinin ticaretine ilham olacak ELÜS sistemine  doğru ve yerinde katkılar sağlamaktır.